cake
Kobiecym Okiem

Mam już roczek! | NEWSLETTER

Mój bobas obchodził jakiś czas temu swoje pierwsze urodziny. 100 lat! 

Dokładnie 1 lipca 2015 roku tu zaczęłam. Tekstem o gównoburzach w internecie. Minął już ponad rok, chociaż Ci nowsi mogą tego nie wiedzieć, bo archiwum znacznie się skróciło.

Co się działo przez ten rok?

Nauczyłam się w jakiś sposób systematyczności. Która nie do końca mi zawsze wychodziła, bo były okresy kiedy przez długi czas tutaj nie zaglądałam. Musiałam nie raz nie dwa odpocząć, poukładać i spróbować od nowa żeby znaleźć jakąś drogę. W końcu chyba znalazłam i doskonale wiem jak to ma wyglądać na parę lat do przodu.

Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Czytelników, z którymi mam do tej pory super prywatny kontakt. Innych blogerów którzy w mniejszy czy większy sposób do początku mnie wspierali i dawali mocne kopniaki w pupę jak było trzeba.

Długo się opierdalałam i wiele razy stąd uciekałam. Z lenistwa, problemów, braku dalszych perspektyw.

Ale halo, oto jestem, nadal tutaj i to się raczej nie zmieni. Bo się jakoś tak przywiązałam i  w sumie mi tu fajnie. Ale nie zapominając – to nie jest mój prywatny dziennik i mimo tego, że po tej długiej przerwie jest Was niewielu, nadal wypisuję te bzdury w internecie dla Was, żebyście mieli co poczytać. Bo w sumie co macie lepszego do roboty 🙂

yt

Z tej racji, właśnie wypuściłam newsletter!

Dla tych którym mało mojej paplaniny tutaj i na fejsie. Bo skoro mam być wszędzie, to będę! I w Waszych skrzynkach e-mailowych. Ale spoko, będą słodkie pieski i kompletne bzdury. Dużo niespodzianek, fajnych tekstów, dużo bonusów i w ogóle same same dobroci!

Wystarczy, że wpiszecie swoje imię i e-mail. Resztą się zajmę! Więcej informacji otrzymacie z Facebooka. Jeśli go jeszcze nie lajkujecie to zapraszam! —> FACEBOOK

Poprzedni post Następny post

Może spodoba Ci się jeszcze to?

  • Typowy Anonim

    Gratulacje !
    No i oczywiście 100 lat ! Oby tak dalej !